Galeria

Uniwersalne wzornictwo tkanin koszulowych, znajdujących przeznaczenie w strojach biznesowych oraz wizytowych - dla każdego sezonu to wszystko znajdziesz właśnie u Nas. Wybieramy wysokiej jakości materiały, wyprodukowane solidnie, a nasze kolekcje to najwyższa jakość po przystępnej cenie.  

Pozwól pomóc sobie odnaleźć perfekcyjną ofertę. Zapraszamy do kontaktu, odwiedzin i sprawdzenia naszej unikalnej kolekcji!

Asortyment podstawowy

Asortyment podstawowy stanowią tkaniny koszulowe na każdą okazję. Dobieramy i importujemy materiały tak aby wykonane z nich ubranie pasowało idealnie, a noszenie zarówno wizytowej jak i codziennego użytku było tak przyjemne jak jeszcze nigdy! 

Koszule biznesowe
Produkowane przez Ciebie ubrania powinny odzwierciedlać Twój profesjonalizm zachęcać klientów aby chętnie wracali do Twoich produktów. Jednak bycie profesjonalistą nie oznacza produkowania wyłącznie takich samych ciuchów jak wszyscy inni! W doborze materiałów, który połączy w sobie Twoją potrzebę indywidualności z obowiązującymi standardami stroju biznesowego, pomogą nasi sprzedawcy.

Koszule wizytowe
Jeśli tworzysz takie ubrania, pokochasz naszą kolekcję materiałów do koszul wyjściowych. Posiadamy ogromną kolekcję materiałów. Jeśli szukasz klasyki, znajdziesz klasykę, ale oferujemy także szeroką gamę nieprzeciętnych wzorów stworzonych z myślą o oficjalnych okazjach.